Питання - відповідь

Питання та відповіді по франчайзингу

Франчайзинг - договір або угода про умови діяльності між франчайзером та його партнерами - франчайзі, за умовами якого франчайзі набуває право ведення власної комерційної діяльності при використанні товарного знака франчайзера, ноу-хау компанії, технологій бізнесу, маркетингових напрацювань, рекламних прийомів і т. д. , розраховуючись за це роялті - відрахуванням певного відсотка або фіксованою сумою чи іншим способом, обумовленим у договірних зобов'язаннях.

Франшиза - набуте право на здійснення певної економічної діяльність з використанням всіх технологій, «ноу-хау», принципів роботи франчайзера, закріплене договором.

Франчайзер - юридична або фізична особа, яка пропонує на продаж свій інформаційний пакет технологій ведення комерційної діяльності, «ноу-хау», принципів роботи, інших напрацювань і прийомів, обумовлених в угоді про умови франшизи і забезпечує зі свого боку виконання умов такої угоди.

Франчайзі - юридична або фізична особа, яка купує франшизу і діє у відповідності з умовами придбаної франшизи.

Франчайзинговий договір або Договір комерційної концесії - договір передачі користувачеві прав на використання фірмового найменування (торгової марки) правовласника, на користування комерційної інформації, на товарний знак, знак обслуговування і т. д. за відповідну плату і на строк, обумовлений у договорі комерційної концесії.

Паушальний внесок - разова винагорода франчайзера у вигляді певної зафіксованої в договорі суми, яка встановлюється виходячи з кон'юктури ринку, оцінки економічного ефекту, очікуваних прибутків франчазі від комерційної діяльності, інших фінансових показників бізнесу, крім того, Паушальний внесок може розраховуватися як компенсація витрат франчайзера, пов'язаних з підготовкою франшизи до продажу.

Роялті - фіксовану винагороду, яка визначається франчайзером на підставі власної оцінки вартості прав на використання торговельної марки франчайзингової мережі, які франчайзі виплачує щомісяця.


vopros
 
 

Новости

Статті

Статті

Пропозиція франчайзингу в Україні.Пропозиція франчайзингу в Україні сьогодні стала досить цікава, щоб зацікавитися цим всерйоз....

26 трав. 2015

Детальніше
  Мы в G+  Мы в Google+

  Мы на Facebook  Мы на Facebook