missiya

Місія компанії

Ми допомагаємо батькам гармонійно виховувати своїх дітей. Ми створюємо унікальний дитячий світ, в якому кожній дитині комфортно розвиватися і відкривати свої таланти.


missiya

 Бачення

Найбільша національна мережа в Україні за кількістю успішних і прибуткових дитячих центрів.


ekcpansiya

 

Експансія

2009 - 1 дитячий центр; 2010 - 3 дитячих центру, 2011 - 7 дитячих центрів; 2012 - 11 дитячих центрів. Всі центри успішні і приносять стабільний дохід.


missiya

Пакет франчайзингу

Повний комплект документації, методик, програмного забезпечення необхідний для успішної роботи Вашого Дитячого центру в 4-х напрямках діяльності.


Пропозиція франчайзингу в Україні.
 
 

Пропозиція франчайзингу в Україні.Пропозиція франчайзингу в Україні сьогодні стала досить цікава, щоб зацікавитися цим всерйоз. Але все по порядку. Франчайзинг - це раніше невідоме i загадкове слово яке зараз вже у всіх на слуху. Що таке Франчайзинг? Відійдемо від офіційних визначень і розглянемо поняття своїми словами. Для невеликого бізнесу - це можливість залучити партнерів, готових просувати вашу ідею, ноу-хау або торговельну марку на вигідних для всіх умовах. При цьому автор ідеї захищений юридично і отримує роялті (гонорар) одним з обумовлених способів. Для великого бізнесу франшиза - це можливість експансії, тобто розширення мережі, при цьому власник бренду скорочує інвестиційні вкладення. Говорячи економічною мовою, франчайзинг - це зручна форма кооперації в рамках одного проекту, яка повністю регулюється законодавчо, наприклад, ніколи не виникне спору із співвласниками за частку бізнесу. Іншими словами франчайзинг в бізнесі гарантує взаємовигідні відносини і франчазі, і франчазеру.

 

В останні роки франчайзинг в Україні став дуже популярний. Розвиваються як початківці франшизи, наприклад, франчайзинг дитячого центру, так і великі франчайзери, які пропонують вигідні формати бізнесу та цікаві, іноді «проривні» ідеї, які допомагають усім бажаючим швидко інтегруватися в бізнес-середовище. Асортимент пропозицій досить широкий, щоб можна було вибрати бажаний формат за наявності певного стартового капіталу. Крім того, банки в Україні досить охоче кредитують малий і середній бізнес, що працює за франчайзинговою схемою. Це своєрідне зниження ризиків для банків при видачі кредитів бізнесменам-. Відкрити новий бізнес на кредитні гроші за франчайзинговою схемою більш реально.
Спеціально для створення середовища спілкування між зацікавленими особами створено не мало інтернет-спільнот і порталів, де детально викладаються всі аспекти франшиз, а також пропонуються всі доступні варіанти для покупки. Що цікаво, іноді франчазер сприяє отриманню кредиту для франчайзі, таким чином, можна почати безризиковий бізнес без стартового капіталу, наприклад, під заставу нерухомості. На такі схеми охоче йдуть як банки, так і самі франчайзі, тому що ризики таких схем мінімальний.
У цілому сьогодні за франчайзинговими схемами, за даними Асоціації, працює близько 200 мереж в Україні, наприклад, у Польщі - 140, у Франції - 750. До деякого часу франчайзинг в Україні розвивався вкрай повільно, зараз ситуація змінилася. При цьому 40-50% франчайзингових проектів займає ресторанний бізнес. На державному рівні за франчайзинговими схемами в рамках програми «Рідне село» планують розвивати фермерські господарства.
Початківцям франчайзерам і франчайзі
В цілому, для початківців франчайзі і франчайзерів потрібно розрізняти такі види франчайзингу:

  • торговий франчайзинг;
  • сервісний франчайзинг;
  • виробничий франчайзинг;
  • змішаний франчайзинг;
  • франчайзинг дистрибуції;
  • франчайзинг бізнес-формату;
  • прямий франчайзинг (дрібні мережеві пункти продажів);
  • розвиток територій;
  • майстер-франчайзинг (реалізація франшиз через партнера).

 Для практичних дій, щоб спробувати себе у сфері франчайзингу, рекомендується проаналізувати всі пропозиції франчайзингу в Україні. Є спеціальні асоціації та об'єднання, які проводять активні консультації з вибору та придбання франшизи. При виборі франшизи слід звернути увагу, що найбільш вигідні в економічному плані франшизи і коштують дорожче. На сьогоднішній день самими цікавими залишаються мережі громадського харчування та торгівля товарами або послугами, як наприклад франчайзинг дитячого центру. Вже в найближчому часі зросте популярність сільськогосподарських франшиз, а також ряду нових напрямків, пов'язаних з послугами. Франчайзинг в Україні почав розвиватися і розвиток йде дуже динамічно.